Choinka od Jack Daniel’s

Opublikowano: niedziela, 01, grudzień 2013 22:56

W niewielkim mieście Lynchburg w stanie Tennessee znajduje się najstarsza, oficjalnie zarejestrowana destylarnia whiskey Jack Daniel’s w USA. To tam są wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Swój unikalny charakter whiskey z Tennessee zyskuje, między innymi, dzięki beczkom, o których tutaj mówi się, że są jej składnikiem. Zawsze nowe, używane tylko raz, nadają whiskey unikalny smak.

 

Po raz kolejny, w centrum Lynchburga, w stanie Tennessee, stanie 26-metrowa choinka, która symbolizuje przywiązanie mieszkańców do historii miasta oraz łączącej ich więzi. Stworzona zostanie ze 140 beczek, wcześniej użytych do produkcji limitowanej edycji Jack Daniel’s Holiday Select.

 

Choinka z beczek, tak jak i beczki, z których powstała, jest unikalna. Jest prezentem dla mieszkańców, którzy gromadząc się wokół, ślą w świat przesłanie:  "Nieważne co znajduje się pod choinką, ale to, kto jest wokół niej". Drzewko zdobiące centrum miasta symbolizuje szczególną więź, jaka łączy wszystkich Przyjaciół Jacka. Jest również wyrazem szacunku dla tradycji, którą kultywują od ponad 150 lat oraz niezależności, którą przez całe swoje życie szczycił się Jasper Newton Daniel, twórca Jack Daniel’s.

 

Polecane