Robert Korzeniowski ambasadorem nowego Suzuki SX4

Opublikowano: wtorek, 25, czerwiec 2013 14:13

Nowy Suzuki SX4 to nowoczesny crossover stworzony z myślą o ludziach aktywnych. Jego ambasadorem w Polsce został 4-krotny Mistrz Olimpijski Robert Korzeniowski.

 

Korzeniowski, który na co dzień będzie poruszał się nowym crossoverem Suzuki, nie kryje zadowolenia z zawiązanej współpracy:

 

- Nowy SX4 jest doskonałym samochodem dla aktywnych. Dzięki imponującej przestrzeni kabinowej i bagażowej będę mógł nim swobodnie podróżować, mając ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Bardzo cenię także napęd na cztery koła, który pozwala mi dojechać w trudne miejsca, a podwyższony prześwit umożliwia zaparkowanie nawet na wysokim krawężniku. Poza tym, Nowy SX4 wygląda naprawdę dobrze. – z uśmiechem podsumowuje Korzeniowski.

 

Nowy SX4 wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a także bardzo przestronną i komfortową kabiną pasażerską. Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie. Połączenie najnowszej generacji napędu ALLGRIP (4WD) ze znakomitymi właściwościami jezdnymi, znanymi z modelu Swift, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że Nowy SX4 dostarcza wielu emocji i zapewnia wyjątkową przyjemność z codziennego użytkowania.

Polecane

Media OOH do polubienia